Spotkanie z Panią Roksaną Jędrzejewską – Wróbel

Jak co roku, w związku  obchodami Światowego Dnia Książki, wspólnie
z filą Biblioteki Gminnej w Rajbrocie, nasze przedszkole przygotowało się do wyjątkowego spotkania DKK. 24 kwietnia z Gdańska przyjechała do nas autorka książek dla dzieci: Pani Roksana Jędrzejewska – Wróbel- która jest twórczynią przygód Florki – jednej z ulubionych postaci bajkowych wśród naszych przedszkolaków.

 

 

W warsztatach z pisarką wzięły udział dzieci z gr. III, które najpierw wysłuchały wspomnień z pamiętnika Florki, a następnie nazywały emocje, które można opisywać we własnych pamiętnikach. Każdy przedszkolak mógł zaprojektować własny dziennik przeżyć i emocji, których na co dzień doświadcza. Na koniec dzieciaki mogły zakupić książkę ze specjalną dedykacją autorki oraz wspaniałą podobizną Florki. Dziękujemy serdecznie za to budujące spotkanie, które dostarczyło nam mnóstwa dobrych wrażeń i pozytywnej energii.

Pani Kasi z biblioteki bardzo dziękujemy za możliwość kolejnego spotkania z pisarzem książek dla dzieci.

K.Przybyłko

 

Zapraszamy do galerii