Odwiedziny u Antosia
Zaraz po śniadaniu wybraliśmy się na wyjątkowy spacer. Odwiedziliśmy Antosia, który zaprosił nas do swojego domu, aby pokazać swoją hodowlę królików. Na miejscu serdecznie przywitała nas Pani Dominika wraz z najmłodszą siostrzyczką Antosia – Klarą. Dzieci miały okazję nie tylko zobaczyć różne odmiany królików, ale również je nakarmić i pogłaskać. Antoś razem z mamą w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli o swoich zwierzętach, dzieląc się wieloma interesującymi informacjami. Podczas wizyty obejrzeliśmy także kurnik oraz ogródek pełen warzyw. Antoś pokazał nam również swojego chomiczka, opowiedział, jak należy o niego dbać oraz jakie ma zwyczaje.
Na zakończenie spotkania mama Antosia poczęstowała nas pysznymi ciasteczkami, które upiekła wspólnie z Helenką specjalnie dla naszej grupy.
To było niezwykle miłe , pełne wrażeń i doświadczeń spotkanie , za które serdecznie dziękujemy 🙂
MP
