Ach co to był za bal !!!

” Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek,
a Bartkowa uwierzyła dobrych pączków nasmażyła …”

W dzisiejszym dniu mieliśmy dwie okazje do świętowania: tradycyjnie jak co roku w Tłusty Czwartek objadaliśmy się pączkami oraz uczestniczyliśmy w balu karnawałowym.
Dzieciaki w pięknych kolorowych strojach prezentowały na parkiecie swoje umiejętności taneczne, brały udziałw konkursach i zabawach. Wszyscy w doskonałych nastrojach korzystaliśmy z uroków ostatnich chwil karnawału. Było nam słodko dzięki pysznym wypiekom przygotowanym przez wspaniałych rodziców. Serdecznie dziękujemy za cudowne walentynkowe ciasteczka z serduszkiem, za pyszny chrust od którego mieliśmy białe wąsy pod nosem oraz za pachnące pierniczki, których zapach roznosił się po całym przedszkolu. Jesteście najlepsi!

KP

Zapraszamy do galerii 🙂