"Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze"

28 listopada o godzinie 10.00 rozpoczęły się Andrzejkowe wróżby, przygotowane przez panią mgr Katarzynę Przybyłko.

DSCF0007

Najpierw dzieci wybierały talerzyki, pod którymi ukryte były symboliczne przedmioty. Jak się okazało, większość z nich czeka szczęście i mnóstwo pieniędzy.

DSCF0026

Wrzucenie pieniążka do miski z wodą – to specjalne zadanie dla tych, którzy pragną spełnienia swoich najskrytszych marzeń.

DSCF0046

Nie brakowało chętnych do poznania swojej drogi życiowej. Popularnością cieszyła się, często losowana książka – związana z nauką i mądrością. Na drugim miejscu była korona – kto wie, może któryś przedszkolak zostanie w przyszłości prezydentem albo chociaż premierem?

DSCF0062

Kolejna wróżba ujawniła imiona przyszłych partnerów i partnerek naszych przedszkolaków. W tej wróżbie szczególnie starszaki z uwagą i przejęciem słuchały wyczytywanych imion.

DSCF0085

Przedszkolaki losowały też swoje przyszłe zawody. Bezkonkurencyjnie wygrywają kucharze i kucharki.

DSCF0123

Oczywiście nie zabrakło wyścigu pantofelków. W tej wróżbie Patryk okazał się szczęśliwcem i to jego pantofelek jako pierwszy przekroczył próg.

DSCF0161

Na koniec została przeprowadzona najpopularniejsza wróżba  lania wosku. Interpretacje woskowych tworów były naprawdę różne między innymi pojawiły się smoki, łodzie podwodne a nawet Mikołaj z saniami.

DSCF0165

Pani Kasi dziękujemy za wszystkie wspaniałe wróżby i mamy nadzieję, że chociaż niektóre z nich naprawdę się spełnią!