Bal nad bale w karnawale

Nasze przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały dzisiejszego dnia, ponieważ właśnie dziś
w przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci przebrane w piękne, kolorowe stroje zamieniły się w swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Po śniadanku każda grupa udała się do swojej sali,
aby wśród kolorowych balonów i serpentyn rozpocząć bal. Szaleństwa i radości było co niemiara. Dzieci brały udział  w różnych konkurencjach, wykonywały ciekawe zadania i bawiły się przy największych muzycznych przebojach. Podczas przerwy przedszkolaki odpoczywały przy pysznym soczku, smakowitych pączkach i faworkach. Ale to nie koniec atrakcji 😊 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy i właśnie z tej okazji Rodzice naszego Igorka zrobili nam wspaniałą niespodziankę. Państwo Włodarczykowie specjalnie dla nas upiekli i przywieźli do przedszkola smakowitą, gorącą i pachnącą pizzę! Serdecznie dziękujemy 😊 Sprawili nam Państwo wielką przyjemność😊 Nasze Przedszkolaki z pewnością długo będą wspominać ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszych atrakcji 🙂

Galeria