Dni Otwarte

W dniach 7-8 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte dla rodziców i przyszłych przedszkolaków, które będą uczęszczać do Przedszkola w roku szkolnym 2017/2018. Dzieciaki w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z paniami: panią Gosią i panią Anią, wyposażeniem sal, uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, plastycznych, muzycznych i ruchowych. Wiele uśmiechu na twarzy przyszłym przedszkolakom sprawiła również zabawa w ogrodzie przedszkolnym. W nagrodę za wspólną zabawę maluszki otrzymały kolorowy balonik, buźkę, a także coś słodkiego. Udział w Dniach Otwartych  dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że przedszkole to miejsce gdzie można wspaniale spędzać czas.

Dziękujemy za odwiedziny dzieciom i rodzicom – zapraszamy we wrześniu.

Galeria zdjęć tutaj.