Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Są niezastąpieni, kochają bezwarunkową miłością swoje wnuczęta, rozpieszczają je i często są ich najlepszymi przyjaciółmi. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi członkowie rodziny wprost ich uwielbiają.

Podobno we Francji obchodzą swoje święto w pierwszą niedzielę marca, w Stanach Zjednoczonych –  we wrześniu a u nas w Rajbrocie w 2020 r. – 23 stycznia bo to na ten właśnie dzień przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego im. św. Mikołaja zaprosiły na uroczystość swoje Babcie i Dziadków.

Jak co roku odbyła się ona w Domu Ludowym w Rajbrocie.

Swoją obecnością uświetnili  te szczególne dla nas chwile:

Wójt Gminy Lipnica Murowana Tomasz Gromala

Ksiądz Proboszcz Leszek Babraj

Sz. P. Kierownik GOPS Maria Kurek

Sz. P. Dyrektor PSP w Rajbrocie Anita Kucia

Sz.P. Wicedyrektor PSP w Rajbrocie Małgorzata Rudek

Sz. P. Dyrektor Zakładu Bacówka Rajbrot Krzysztof Chudzik

Wszystkim Babciom i Dziadziom z okazji Ich święta w podziękowaniu za troskę i opiekę, za czułość, cierpliwość i przekazywanie wnukom najlepszych wartości życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny  i wszelkich łask, których potrzebują: zdrowia radości i optymizmu, wielu miłych i ciepłych chwil spędzanych w gronie najbliższych, szacunku i miłości ze strony dzieci i wnucząt i spełnienia wszystkich zamierzeń i planów.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i organizacji uroczystości.  

Są to sponsorzy: Piekarnia Zelek, Cukiernia Renata Piwowaryczyk z Rajbrotu oraz Zakład Bacówka Rajbrot.

Na ręce Pani Przewodniczącej Rady Rodziców składamy podziękowania wszystkim rodzicom.

Kochani,  dziękujemy za pomoc przy organizacji uroczystości, za inicjatywę, pomysłowość i ogromne zaangażowanie w każdym aspekcie przygotowania uroczystości – uczenia dzieci wierszy i piosenek, przygotowania pięknych strojów, dziękujemy za produkty spożywcze i jarzyny, ciasta i ciasteczka, za przygotowanie pysznych potraw, przewiezienie dzieci na próbę oraz dostarczenia do remizy wszystkich potrzebnych rekwizytów, za piękną dekorację sali a przede wszystkim za dużo zaraźliwej pozytywnej energii, życzliwości i radości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików z uroczystości.