Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają zarówno młodsze i te starsze przedszkolaki. Dnia 03.06 na naszych podopiecznych czekały różnorodne atrakcje między innymi zabawy na podwórku przedszkolnym, a mianowicie: malowanie na folii, puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy oraz robienie kolorowych tatuaży. A to wszystko w rytm dobrej muzyki 🙂 Największą zaś atrakcją stała się wata cukrowa przygotowana przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rajbrocie. Nie obyło się również bez pysznych lodów od Państwa Kawalec z Lipnicy.
Na zwieńczenie tego wspaniałego dnia, dzieci wróciły do przedszkola na obiad i zajadały się pyszną kiełbaską od państwa Drąg.
Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata!

Jeszcze raz bardzo serdecznie WSZYSTKIM dziękujemy za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia dla dzieci 🙂 a w szczególności Państwu Kawalec za pyszne orzeźwiające lody, Pani Milenie Ziernik, Pani Magdalenie Młyńskiej oraz Pani Sylwii Liszka za słodką watę cukrową, a także Państwu Drąg za smaczną kiełbaskę. Dziękujemy 🙂
AR

Galeria 🙂