Dzień Kobiet

Dzień kobietDzień kobietNiech każdy się dowie,

że dzisiaj święto dziewczynek! Uśmiechy są dla nich

zabawa i taniec. Piosenka z radia popłynie… 🙂

 

Właśnie dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Kobiet, na które zaprosiła nas grupa IV wraz z panią Ewelinką. Wystrojone dziewczynki i eleganccy chłopcy zaprezentowali zgromadzonym gościom piękne wierszyki i piosenki skierowane do wszystkich kobiet. Po występie każda Pani została obdarowana ślicznym tulipankiem, a każdy przedszkolak otrzymał od pani Dyrektor pyszne, żelowe serduszko.

 

Korzystając z okazji, że zebraliśmy się wszyscy w jednym miejscu złożyliśmy gratulacje naszym dwóm przedszkolakom, którzy wczoraj wzięli udział w VII Powiatowym Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorsko – Krasomówczym
w Przedszkolu Samorządowym im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej. Filipek Stochel z gr. III oraz Kubuś Radzięta z gr. IV wrócili do przedszkola z dyplomami i nagrodami, które dzisiaj mogliśmy wszyscy zobaczyć. Chłopcy zgodzili się również wystąpić dzisiaj przed nami i jeszcze raz wyrecytować swoje wiersze.

 

 

 

Pani Ewelince i dzieciom z gr. IV bardzo dziękujemy za tą miłą dla nas wszystkich akademię a chłopcom raz jeszcze gratulujemy sukcesów 🙂

 

Galeria