Dzień Pluszowego Misia

 

25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Uroczysty dzień rozpoczął się od zabawy z naszym Stefankiem. Dzieciaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Stefanek użył swoich magicznych mocy i zaczarował wszystkich w Małe Misie.
Na początek przedszkolaki poznały historię święta, wysłuchały Misiowy wierszyk a następnie układały Misia wyliczając jego części ciała, wspólnie bawiły się przy piosence „Dwa malutkie misie”. Były też zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy i zgadywanki oraz upominki. Oczywiście nie zabrakło też misiowych przysmaków 😋. Kolejną atrakcją była misiowa fotobudka. Dzieci były zachwycone robiąc sobie w niej zdjęcia.🐻 Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Serdecznie dziękujemy Rodzicom Antosia za piękne Misie, które sprawiły naszym dzieciaczkom wiele radości 🐻😍🐻

M.P.

Galeria 🙂