Dzień Pluszowego Misia

 

Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest grupy jak ta kula
Misia zawsze się przytula”.

Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny MIŚ!” W dniu 24 listopada br. przedszkolaki
z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie pluszowe Misie opanowały nasze przedszkole. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i wesoło spędzić czas. Dzieci obejrzały film edukacyjny pt. „Historia Pluszowego Misia” oraz „Przygody Misia Colargola”. We wszystkich salach każda grupa w wybrany przez siebie sposób bawiła z tą maskotką: było mnóstwo ciekawych zabaw ruchowych, zagadek, zabaw matematycznych oraz piosenek. Zwieńczeniem dnia była praca plastyczna, oczywiście z misiem w roli głównej. Był to naprawdę MISIOWY dzień.

AR

Galeria 🙂