Niedziela palmowa tuż, tuż…

Niedziela palmowa tuż, tuż, przyszła, więc pora na przygotowanie palmy wielkanocnej. Zanim jednak zabierzemy się do pracy warto dowiedzieć się od czego należy zacząć i na co zwrócić szczególną uwagę. Dzisiaj mieliśmy okazję się o tym przekonać,  ponieważ  odwiedziły nas dwie panie z Gminnego Domu Kultury:  pani Basia Radzięta – Krawczyk (mamusia naszego Jasia) oraz pani Kasia Kożuchowicz. Pani Basia i pani Kasia pokazały nam z czego i w jaki sposób wykonuje się tradycyjną palmę wielkanocną.  Po warsztatach każda grupa wróciła do sali z pięknie wystrojoną palmą, a każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę wielkanocną kurkę.

 

 

 

Bardzo dziękujemy pani Basi oraz pani Kasi za cenne rady, które otrzymaliśmy podczas tego pokazu oraz za wprowadzenie nas
w przedświąteczny nastrój. Mamy nadzieję, że
 za rok zobaczymy się znowu  🙂

 

Zapraszamy do galerii