Podziękowania za udział w akcji „Paczka od serca”

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.”
Ks. Mieczysław Maliński

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci, pracownicy naszego przedszkola oraz wszyscy ludzie dobrej woli.

Już po raz drugi wzięliśmy udział w akcji zbiórki artykułów dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej miejscowości.
Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie akcji
❤️„Paczka od serca”❤️.
Dziękujemy za każdą złotówkę oraz ogromną ilość produktów żywnościowych i artykułów higienicznych. Jednak przede wszystkim dziękujemy za wrażliwość, szeroko otwarte serca i bezinteresowną pomoc. Po raz kolejny pokazali Państwo, że nie jest Wam obcy los osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Z pewnością swoimi otwartymi sercami wywołamy uśmiech
na niejednej twarzy.

Podziękowania składamy również księdzu Krzysztofowi Jankowskiemu za piękną inicjatywę❤️.

Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY!!! 🙂 🙂 🙂

MJ