Przegląd Pieśni Patriotycznych
20  listopada grupa IV i V, pod opieką swoich wychowawczyń wyruszyła na Przegląd Pieśni patriotycznych, zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole w Lipnicy Murowanej. 
W pierwszej części spotkania poszczególne grupy z przedszkoli w Lipnicy Dolnej, Lipnicy Murowanej i Rajbrotu zaprezentowały przygotowane utwory. Grupa IV zaprezentowała piosenkę „Przybyli ułani”. Grupa V zaśpiewała pieśń pt. „Pałacyk Michla”. 
Po obejrzeniu występów wszystkich grup, przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek, po którym nadszedł czas na zabawę w przestronnych salach lipnickiego przedszkola, które zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. 

Pełni wrażeń, z pełnymi brzuszkami przedszkolaki wróciły do siebie, gdzie czekał na nich pyszny obiad.

AR

Fotorelacja

Więcej zdjęć tutaj