Spotkanie z Autorem książek dla dzieci

Spotkanie z Autorem książek dla dzieci.

             Zbliża się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci „Mania Czytania” w naszym przedszkolu. Oznacza to, że do przedszkola kolejny raz zawita uśmiechnięta pani Kasia z ciekawą książką pod pachą i zaprosi dzieci w podróż do ciekawej, radosnej           (a czasem smutnej), pełnej przygód krainy. Tym razem spotkanie będzie miało inny charakter.

             A wszystko przez to, że podczas jednego z takich spotkań,  dzięki Pani z biblioteki poznaliśmy przygody sympatycznego Pana Kuleczki oraz jego przyjaciół: Psa Pypcia, Kaczki Katastrofy i Muchy Bzyk – Bzyk. Książeczka tak spodobała się przedszkolakom, że została wypożyczona dla nich na kilka dni.

             Ale to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez panią Kasię. Dzięki jej staraniom przedszkolaki Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci będą miały możliwość osobiście spotkać się z autorem książek o Panu Kuleczce – Panem Wojciechem Widłakiem i zapytać     o okoliczności powstania książki i jej bohaterów.

             Pan Wojciech Widłak przyjedzie z Warszawy i spotka się           z nami 9 maja 2016 r. o godz. 9.00. Z przyczyn organizacyjnych spotkanie autorskie odbędzie się w naszym przedszkolu i wezmą w nim udział przedszkolaki oraz chętni rodzice przedszkolaków.

Po spotkaniu z Autorem będzie możliwość zakupienia książeczek z Jego autografem.

Serdecznie zapraszamy chętnych Rodziców na spotkanie z Autorem. My czekamy na nie z niecierpliwością i ogromną radością.

Plakat