Sześciolatki żegnają przedszkole

Najstarsze przedszkolaki z naszego Przedszkola pożegnały 24 czerwca
dyrektora, nauczycieli, pracowników przedszkola

i mury placówki. Od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej.
6-latki wspominały cudowne chwile wśród kolegów, pań i ulubionych zabawek. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń, zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola.
W trakcie pożegnalnej uroczystości dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec.
Wszystko z dedykacją dla grona pedagogicznego, wszystkich pracowników oraz rodziców.
Wszystkim dzieciom kończącym w tym roku przedszkole i ich rodzicom gratulowała i dziękowała
za współpracę dyrektor przedszkola Jolanta Koszmider oraz wychowawca grupy Ewelina Piech.

Po pełnej emocji części oficjalnej na dzieci oraz rodziców czekała niespodzianka – galeria zdjęć
” Wspomnienia z przedszkola od najmłodszych lat”- nie zabrakło uśmiechu oraz łez.
Oby ten ostatni wspólnie spędzony czas na zawsze pozostał w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców.
Życzymy samych sukcesów w szkole.

EP