Teatrzyk pt. „Przypowieść o talentach”

Po raz trzeci, dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk „Eden”, który tym razem przedstawił dzieciom „Przypowieść o talentach”. Przedszkolaki z zainteresowaniem i w skupieniu śledziły historię Króla, który wyjeżdża w daleką podróż i postanawia na czas nieobecności rozdać swoje bogactwo ukochanym sługom. Po dokonaniu sprawiedliwego podziału daje każdemu tyle złota, ile uważa za słuszne, wierząc przy tym, że słudzy będą potrafili wykorzystać i pomnożyć to, co dostali za darmo. Przedstawiona historia uświadomiła dzieciom, że nasze talenty                i umiejętności to bogactwo, które każdy dostał od Boga. Nasi mali podopieczni poznali, że warto być pracowitym i sumiennym, bo jest czas na pracę i czas na zabawę.

dscf0034

Fotorelacja tutaj.