UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI „DNIA MATKI”


Mamusiu droga, mamusiu miła
Pragnę byś zawsze wesoła była
Takie życzenia matuś jedyna
Składa ci twoja dziecina…

 

26 maja obchodziliśmy wielkie święto wszystkich Mam. Z tej okazji nasze przedszkolaki pod czujnym okiem swoich pań przygotowały specjalne przedstwienie. Tą wyjątkową uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która serdecznie powitała przybyłych gości na czele z Panem Wójtem. Po oficjalnych przemówieniach przyszedł czas na występy dzieci. Każda grupa zaprezentowała się najpiękniej jak potrafiła. Mamusie naszych przedszkolaków licznie zgromadzone w przedszkolnym holu ze wzruszeniem oglądały swoje pociechy.

Kochanym Mamusiom życzymy wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim dużo radości ze swoich pociech. 

 

Zdjęcia z uroczystości na stronie Gminy