Urodziny Jana Pawła Wielkiego

Dokładnie 100 lat temu, 18 maja 1920 roku w Wadowicach urodził się największy Polak naszych czasów – Karol Wojtyła, późniejszy Papież Jan Paweł II. Człowiek, który zmienił bieg historii Polski i świata… Dzisiejszy dzień jest dziękczynieniem za pontyfikat naszego Papieża. W wielu miejscach w Polsce odbywają się wyjątkowe wydarzenia. Również przedszkolaki z gr. IV postanowiły włączyć się w piękne inicjatywy. Basia zaśpiewała hymn „Nie zastąpi Ciebie nikt”, a Hubert i Madzia Łaźnia wykonali wspaniałe „Laurki dla Jana Pawła II”.

Nagranie utworu oraz wszystkie nadesłane laurki można zobaczyć także na stronie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Serdecznie gratulujemy dzieciom niesamowitych talentów i odwagi. A rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

Tu możesz posłuchać Basi 🙂

MJ