W Karnawale same bale…

„W Karnawale same bale…”

 

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Sala była pełna księżniczek, głównie Elz, Spider-Manów, Batmanów oraz innych postaci z bajek. Dzieci trudno było rozpoznać.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy Panią Dorotkę Suder wraz               z uczniami ze szkoły podstawowej. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć taniec nowoczesny, a także taniec belgijski. Po udzieleniu wskazówek przez Panią Dorotkę i przy pomocy starszych kolegów przedszkolaki też chętnie wyrywały się do tańca.

 

Pani Dorotko bardzo dziękujemy.

IMG_2318

 

Później na sali balowej, pełnej pięknych kolorowych ozdób i balonów dzieci świetnie się bawiły w rytm muzyki. Nie zabrakło również wielu zabaw i konkursów. W krótkiej przerwie, jak to w „Tłusty Czwartek” dzieci zajadały się chrustem i pączkami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Przedszkolaki zmęczone, ale uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień wracały do domów. Każdy dostał drobny upominek i coś słodkiego.

Za przygotowanie wspaniałego balu dziękujemy Pani Kasi Przybyłko.

IMG_2371

Fotorelacja tutaj.