WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

UWAGA!!! WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

W dniu 2 marca 2021 r. (wtorek) w godz. 8.00 – 14.00 odbędzie się szczepienie nauczycieli i personelu pomocniczego Przedszkola w Rajbrocie. Jest to termin narzucony odgórnie przez Szpital Powiatowy w Bochni.

W związku z powyższym, po uzgodnieniu z organem prowadzącym – Wójtem Gminy Lipnica Murowana – przedszkole w tym dniu będzie działało
w ograniczonym zakresie, tzn. będą czynne dwie łączone grupy. Dyrekcja przedszkola zaleca,
by przyprowadzić do przedszkola tylko te dzieci, którym rodzice w żaden sposób nie są w stanie zapewnić opieki.
Uprzejmie prosimy, by do piątku 26 lutego do godz. 9.00 Rodzice przekazali nauczycielom wychowawcom informację, które dzieci będą obecne 2 marca w przedszkolu.

W związku z możliwymi powikłaniami po szczepieniach i ewentualnymi zwolnieniami lekarskimi pracowników, 3 marca przedszkole również może nie działać w pełnym zakresie.

Informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola w dniu 3 marca podamy we wtorek 2 marca.

Dyrektor przedszkola
                                                        Jolanta Koszmider