Witamy w nowym roku szkolnym!!!

Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice

 

Zaczynamy jutro nowy rok szkolny – inaczej niż zazwyczaj bo też rzeczywistość, w której przyszło nam żyć jest odmienna od tej sprzed pół roku.

W związku z trwającą epidemią COVID-19 obowiązują nas liczne ograniczenia.

Prosimy więc Rodziców o zapoznanie się z obowiązującymi w przedszkolu Procedurami bezpieczeństwa oraz Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Jak również z zasadami bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce oraz obowiązującym harmonogramem dowozów.

Wszystkim naszym Przedszkolakom, zwłaszcza tym, którzy po raz pierwszy przekroczą przedszkolne progi, życzymy szybkiej adaptacji, dużo radości i uśmiechu oraz wesołych zabaw z kolegami i koleżankami.

Do zobaczenia w przedszkolu.

List Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministra Infrastruktury i Głównego Inspektora Sanitarnego