Wspólna Wigilia

Magia zbliżających się  Bożonarodzeniowych Świąt wypełniła dziś całe przedszkole. Od samego rana słychać było śpiew kolęd i pastorałek, dochodzący z poszczególnych sal. Tuż przed obiadem wigilijnym, wszystkie dzieci razem ze swoimi paniami zebrały się na przedszkolnym korytarzu, aby wspólnie kolędować i stworzyć wyjątkowy klimat radosnego oczekiwania.

DSCF0253.JPG

Gdy przyszła pora zasiąść do stołu, Pani Dyrektor odczytała fragment Pisma Świętego , następnie wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Po uroczystym obiedzie, na grzeczne dzieci czekały pod choinką paczki, które wraz z życzeniami zabrały do domku.

DSCF0217

Te wspólnie spędzone chwile były pełne uroku, ciepła i życzliwości. Życzymy wszystkim, by ta wyjątkowa, świąteczna atmosfera trwała jak najdłużej.