Wycieczka do Brzeska

Z okazji Dnia Dziecka udaliśmy się dzisiaj na wycieczkę do Brzeska do Sali Zabaw Lililand oraz do kina PLANETA na seans animowany
pt. „Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski”. Wszystkie dzieci, wyposażone w plecaki pełne smakołyków wsiadały do autobusów
i wyruszyły w drogę. W kinie z dużym zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów. Bajka była pełna emocji. Każdy z przedszkolaków na pewno będzie ją długo wspominał. Natomiast w Lililandzie dzieci pokazały ile mają energii bawiąc się w basenach z piłeczkami, zjeżdżając ze zjeżdżalni oraz pokonując tory przeszkód. Spędzone tam chwile długą pozostaną w pamięci naszych najmłodszych. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Lipnicy Murowanej na lody gałkowe „U Szymona”. Dzieciom uśmiech z twarzy nie znikał i już nie mogą się doczekać następnej wycieczki.

Zapraszamy do galerii.