Wyjątkowy dzień

Dzisiaj w naszym przedszkolu zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Przedszkolaki pięknie wystrojone z radością czekały na spotkanie przy wigilijnym stole. Kiedy zbliżała się pora uroczystego obiadu wszystkie grupy zebrały się w przedszkolnym holu, aby wspólnie zakolędować. Tradycyjnie Pani Dyrektor odczytała fragment Pisma Świętego po czym przyszła pora na dzielenie się opłatkiem
i wzajemne życzenia. I w końcu, już trochę głodni zasiedliśmy do stołów, by spróbować wigilijnych potraw. Wszystko było takie pyszne, że w mgnieniu oka znikało z talerzy. A na deser czekały na dzieci smakowite pierniczki oraz soczyste mandarynki, za które serdecznie dziękujemy rodzicom. Mamusi Wiktorka za pierniczki i mamusi Amelki za pierniczki i mandarynki. Oczywiście nie zabrakło również prezentów od Gwiazdki i każdy przedszkolak wrócił do domku z paczuszką smakołyków. To był wyjątkowy dzień pełen ciepła, nadziei i serdeczności. Oby ten świąteczny nastrój pozostał jak najdłużej w każdym z nas 🙂

Galeria