Zajęcia Otwarte dla Rodziców w grupie I i II

W środę, tj. 17.05.2017 r. w grupie maluszków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Jak Biedronka Zosia do przedszkola chodziła
i kropeczki po drodze zawsze gdzieś gubiła”, które zostały poprowadzone przez panią Anię Łyszczarz. Celem zajęć było doskonalenie umiejętności matematycznych. Na koniec tego miłego spotkania Adaś wraz ze swoją mamusią i siostrzyczką zaśpiewali piosenkę pt. „Psi Patrol”.

Natomiast w piątek, 19.05.2017 r. dzieciaki z grupy II prezentowały swoją wiedzę z zakresu ekologii. Przedszkolaki nauczyły się, jak właściwie segregować śmieci. Również rodzice zostali włączeni do wspólnej zabawy i wykonywali zadana ze swoimi pociechami. Pod koniec zajęć, rodzic z dzieckiem miał możliwość zaprojektowania plakatu ekologicznego do wcześniej wylosowanego hasła. Wszystkim uczestnikom-tym dużym, jak i tym małym dopisywały świetne humory.

Rodzice zostali także zapoznani z materiałami edukacyjnymi z projektu „Czyste powietrze wokół nas”, którego koordynatorem jest pani Kasia Przybyłko.

Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie.

Zapraszamy do galerii.