Zakończenie akcji „Pomagam innym”

 

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

 

Pragniemy serdecznie podziękować Przedszkolakom, Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji „Pomagam innym” 🙂 Ilość zebranych książeczek, zabawek, gier i puzzli przerosła nasze oczekiwania i potwierdza ogromną wielkość i dobroć Waszego serca 🙂 🙂 🙂 Zebrane rzeczy już jutro zostaną przekazane na Oddział Dziecięcy w Szpitalu Powiatowym w Bochni a tam przejdą tygodniową kwarantannę i zostaną podarowane Małym Pacjentom jako prezenty z okazji Dnia Dziecka.
Mamy nadzieję, że tym małym gestem wywołamy uśmiech na twarzach Dzielnych Dzieciaków i chociaż troszkę uprzyjemnimy Im czas spędzony w szpitalu😊

Fotorelacja naszej zbiórki 🙂 

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!!!

Grupa V wraz z wychowawcą Małgorzatą Łaźnia

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w akcję „Pomagam innym” złożyła
Kierownik Oddziału Dziecięcego lek. med. Beata Zahradnik-Stopczyńska. Więcej informacji na ten temat na portalu internetowym Bochnianin.

Bochnia. Piękny prezent dla małych pacjentów – Bochnianin.pl