Z wizytą w bibliotece

W trakcie trwania XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Książka to ogród” dzieci z grupy „Krasnoludków” i „Misiów” odwiedziły Bibliotekę Publiczną. Dla Krasnoludków to już kolejna wizyta w tym magicznym miejscu. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci wysłuchały pięknej bajeczki pt. „Elmer wyjątkowy słoń”. Pani Bogusia nasza zaprzyjaźniona bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie każdy przedszkolak mógł pooglądać wybraną przez siebie książkę. Dzieciakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. A na koniec czekała na nas jeszcze słodka niespodzianka.
Pani Bogusiu serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie.

MP

Galeria 🙂