„Uśmiech dziecka największym skarbem…”

Piękny, słoneczny dzień powitał dzisiaj nasze przedszkolaki w dniu ich święta.
Był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i dekoracji, które rozweselały nasze przedszkolaki. Od rana panowała radosna atmosfera. Wszystkim naszym milusińskim życzenia złożyła Pani Dyrektor Agnieszka Strugała.
Na dzieciaki czekało wiele atrakcji. Pierwszą z nich była sesja zdjęciowa wykonana przez Pana Jarka Krzak.
Kolejne atrakcje czekały już w ogrodzie przedszkolnym. Były to konkursy, gry zespołowe, bańki mydlane, malowanie twarzy, skręcanie balonów, malowanie farbami. Bezkonkurencyjną atrakcją stała się jednak wata cukrowa i popcorn na bieżąco przygotowywane przez Panią Natalię Krzak, Emilię
i Jarka Krzak ze względu na niekończącą się kolejkę 😉

Dużym przeżyciem były odwiedziny i wspólne zabawy i tańce z Minionkiem i Kłapouchym.
Żeby tych atrakcji nie było za mało przyjechały do nas pyszne lody prosto z Lipnicy. A zamiast obiadku na świeżym powietrzu dzieci zajadały kiełbaski.
Na pożegnanie dzieci otrzymały piękne pamiątkowe medale, które Pani Angelika Golemiec przygotowała dla wszystkich przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Państwu Natalii i Jarkowi Krzak oraz Pani Angelice Golemiec
za zaangażowanie, poświęcony czas, by ten dzień był dla naszych dzieci jeszcze bardziej wyjątkowy 🥰

EP

Galeria 🙂