Akcja charytatywna Dzień Pluszowego Misia

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci❣️
Zwracamy się do WSZYSTKICH LUDZI OTWARTYCH SERC❤️,
którzy nie są w stanie przejść obok cierpienia i chcą pomagać.
Bardzo serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję charytatywną dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych:
Dzień Pluszowego Misia. Podaruj uśmiech dzieciom w szpitalach.

Od kilku lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Udział w naszej akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, firmy, instytucje państwowe. Ważne, aby zbierane były jedynie nowe maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1713192235731521
Rzeczy można dostarczyć od poniedziałku do czwartku od godz. 9.00 do 14.00 do siedziby Fundacji Mam Marzenie
przy ul. św. Krzyża 7 do 21 listopada.

ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ i liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie.
Małgorzata Piech wraz z Krasnoludkami z gr. II