Bajkowy bal karnawałowy

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się – długo wyczekiwany i upragniony przez wszystkie dzieci – bal karnawałowy. Przedszkolaki nie mogły się doczekać kiedy wreszcie przebiorą się w swoje wymarzone stroje i kostiumy. Bal rozpoczęła Pani Dyrektor serdecznie witając przedszkolaków i przedstawiając specjalnego gościa – OLAFA. Ależ to była niespodzianka! Okazało się, że ten uwielbiany przez wszystkie dzieci bałwankowy bohater z „Krainy lodu” dołączył do naszej zabawy. Przedszkolaki szalały ze szczęścia a Olaf świetnie się z nimi bawił. Oprócz tańców i konkursów obowiązkowo odbyła się sesja zdjęciowa oczywiście z Olafem w roli głównej 😎 . Kiedy przedszkolaki łapały oddech
i regenerowały siły przy pysznych pączusiach i orzeźwiającym soczku, Olaf podążając za pięknym zapachem obiadku zawędrował do kuchni. Nie zabawił tam jednak długo, ponieważ bał się, że jego długi, marchewkowy nos zostanie dorzucony do jakiejś pysznej zupki  😉 . Na szczęście cały i zdrowy szybciutko wrócił do swoich najmłodszych wielbicieli.

Po zakończonej zabawie na dzieci czekały drobne upominki. Każdy przedszkolak mógł wybrać sobie milutką zabaweczkę, którą zabrał ze sobą do domku.
Pani Kasi bardzo dziękujemy za przygotowanie dla nas tego wspaniałego balu. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Olafa za to, że zechciał z nami być w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy za świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Z pewnością dzieci długo będą pamiętać ten bajkowy bal karnawałowy  😀  😀  😀 

Fotorelacja balu 🙂