Bal karnawałowy

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale 🙂 

 

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się tak długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci „Bal karnawałowy”. Już od samego rana widać było dzieci przebrane w różne stroje. Można było spotkać tradycyjne postacie z bajek  jak też bohaterów z współczesnych kreskówek. Wszyscy pięknie wystrojeni  z  wielkim podekscytowaniem oczekiwali na rozpoczęcie zabawy.  Pni Dorotka przywitała wszystkie dzieci  i oficjalnie rozpoczęła przedszkolny bal. Były tańce, zabawy i oczywiście  konkursy  a wszystko to w rytmach największych przebojów i w blasku kolorowych świateł. Podczas przerwy czekała na dzieci słodka niespodzianka – przepyszne ciepłe lody oraz ciasteczka oczywiście nie zabrakło też szklaneczki picia, aby ugasić pragnienie.  Wszyscy bawili się wspaniale  i mimo chwilowego zmęczenia  uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Na pamiątkę tych niezapomnianych  chwil radości każdy wrócił do domu z drobnym upominkiem. 

 

 

Bardzo dziękujemy pani Dorotce Milas oraz pani Gosi Piech za przygotowanie dla nas wspaniałej zabawy, która dla dzieci była wielkim przeżyciem i wyjątkową atrakcją.

 

Zapraszamy do galerii