Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykle oczekiwany dzień. Niektórzy już od samego rana prezentowali się w barwnych kostiumach. Część przedszkolaków zdecydowała się jednak założyć przebranie tuż przed rozpoczęciem balu. Głównie dziewczynki, przebrane za księżniczki, bały się, że ich piękne sukienki poplamią się podczas śniadania. Dzieci zazwyczaj wybierały kostiumy bohaterów z bajek, tak więc w holu przedszkola można było spotkać wróżki, księżniczki, policjantów, biedronki, Myszki Miki, Spider Manów, Batmanów – nie sposób wymienić wszystkich!

Bal poprowadził Pan Tomek – dyrektor Szkoły Muzycznej w Żegocinie, który zadbał o to, by wszyscy dobrze się bawili.

W trakcie balu dzieci otrzymały słodki poczęstunek, a po jego zakończeniu każdy otrzymał małą niespodziankę. Następny bal dopiero za rok, a niektórzy już nie mogą się doczekać 🙂

AR