Chocolate (choco-choco)

Dzisiaj odwiedzili nas starsi koledzy i koleżanki ze szkoły wraz ze swoją instruktorką panią Dorotą Suder. Dzieci zaprezentowały tańce: Sofia, Chocolate, Lego oraz taniec Belgijski. Następnie dzieci
z przedszkola wraz ze starszymi kolegami próbowały tańczyć do piosenki Chocolate (choco–choco) – wykonując pięknie pokazany przez panią Suder i kolegów układ taneczny.
Chętne dzieci mogły zatańczyć w parze ze starszym kolegą lub koleżanką taniec Belgijski. Przy akompaniamencie gitar dzieci zabawiły się w dwie zabawy „Mało nas” oraz „Mam chusteczkę haftowaną”. Nie zabrakło również „Starego niedźwiedzia”. Było bardzo wesoło i miło. Wszyscy byli zadowoleni.

D.Milas

Bardzo dziękujemy pani Dorocie Suder oraz uczniom, za to wspólne spotkanie i wspaniale spędzony  czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również w przyszłym roku szkolnym 🙂 🙂 🙂