DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

 

Jak wyrazić swą miłość

Jak nie płonąć w podzięce

Tobie Babciu i Dziadku

Za dar najpiękniejszy

Za Serce

 

 

W czwartek, 22 stycznia Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków zgromadzili się w Domu Ludowym w Rajbrocie, aby wspólnie z nami świętować ten Ważny Dzień. Podczas uroczystości zaszczycili nas swoją obecnością wyjątkowi goście:

 

– Gospodarz Gminy Pan Wójt Tomasz Gromala

– Kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli  Pani Anna Cempura

– Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  Pani Maria Kurek

– Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Lipnicy Murowanej Pani Beata Pajor

– ks. Katecheta Marek Czerwiński

 

Po serdecznym przywitaniu gości przez Panią Dyrektor Jolantę Koszmider przyszła pora występów. Każda grupa pod kierunkiem swoich Pań przygotowała  program artystyczny, który z wielką starannością zaprezentowała. Nic więc dziwnego, że niejedna łza zakręciła się w oku Babciom i Dziadkom na widok swoich kochanych wnucząt występujących na scenie. Po części artystycznej nadeszła pora wręczenia prezencików – przepięknych, własnoręcznie zdobionych bombek choinkowych. Następnie przedszkolaki wraz z rodzicami udali się do swoich domków a Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek oraz dalszą wspólną zabawę.

Serdeczne podziękowania tym Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości zostały umieszczone w zakładce Przyjaciele i Sponsorzy.

 

Zdjęcia z uroczystości na stronie Gminy