Dzień Bibliotekarza

07 maja 2026 r. zaraz po śniadaniu, grupa II „Krasnoludki” oraz grupa III „Tygryski” z uśmiechami na twarzach wyruszyły do Publicznej Biblioteki w Rajbrocie. Okazją do tej wyjątkowej wizyty był
„Dzień Bibliotekarza”, podczas którego dzieci chciały złożyć serdeczne życzenia Pani Bogusi.
Pani Bogusia bardzo ciepło nas powitała i opowiedziała dzieciom o pracy bibliotekarza oraz o tym, jak należy zachowywać się w bibliotece. Przypomniała również, jak ważne jest dbanie o książki, aby mogły służyć wielu czytelnikom przez długi czas. Podczas spotkania dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały dwóch bajek: „Basia i biblioteka” oraz „Bzdury na temat góry”. Po przeczytaniu książeczek Pani Bogusia zadawała pytania dotyczące ich treści, a przedszkolaki chętnie i aktywnie na nie odpowiadały. Na zakończenie dzieci złożyły Pani Bogusi serdeczne życzenia, życząc jej dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, codziennego uśmiechu oraz wielu wspaniałych i aktywnych czytelników. Wręczyły także przygotowany upominek i podziękowały za miłe spotkanie.
AR
Galeria 🙂