Dzień Pluszowego Misia

 

„DZIEŃ MISIA”

„MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY
MIS JEST FAJNY I KUDŁATY
MIŚ JEST GRUBY JAK TA KULA
MISIA ZAWSZE SIĘ PRZYTULA

LECZ CZASAMI TEŻ TAK BYWA
ŻE SIĘ O NIM ZAPOMINA
A WIĘC WEZMĘ MISIA CZULE
I DO SIEBIE GO PRZYTULĘ”

W dniu 25.11.2019r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Już od rana w holu przedszkolnym witał wszystkie dzieci Miś Borys.Nasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym powitaniem dzieci i ich maskotek, które były kolorowe i piękne.  Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnych zabaw w misiowej krainie.Słuchały bajek o misiach, malowały ulubionego przyjaciela, kolorowały malowanki, wymieniały się  pluszakami. Nie zabrakło teżtańców w rytm znanych piosenek o misiach.Dodatkową atrakcją była też przygotowana misiowafotobudka w której dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

MP

Fotorelacja