Gramy dla Dawida

Drodzy Rodzice!

Gorąco zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji charytatywnej.

Naszej pomocy potrzebuje 11-letni Dawid Wrona z Łąkty Górnej i to właśnie dla niego,
w niedzielę 13 lutego centrum Żegociny będzie rozbrzmiewać dźwiękami akcji charytatywnej


„Gramy dla Dawida”

 

My jako wychowawcy, nauczyciele, Rodzice powinniśmy nauczyć dzieci wrażliwości na potrzeby innych. Kształtować od najmłodszych lat pozytywną postawę wobec cierpiących i potrzebujących, wzmacniać postawę odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka.

Dlatego nasze przedszkole proponuje zbiórkę fantów, drobnych i bardziej wartościowych przedmiotów na loterię i licytacje. Szukamy sponsorów, którzy oddadzą swoje produkty, zabawki, dekoracje, gadżety i inne drobiazgi. 

Zbiórka będzie trwała w naszym przedszkolu do piątku 04.02.2022r.

 

Każdy nasz dobry gest, zmienia świat na lepszy!!!

                                                                   Koordynator  Ewelina Piech