II miejsce w kategorii palm niskich

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za piękne, bibułkowe kwiaty oraz za świeży bukszpan, którymi wystrojona została przedszkolna Palma Wielkanocna. Mogliśmy się nią pochwalić w Niedzielę Palmową podczas 64 Konkursu Lipnickich Palm. W tym dniu nasze przedszkole reprezentowały ubrane w stroje krakowskie przedszkolaki – Zuzia Ciągło, Michałek Trojan i Jasiu Kwieciński oraz ich Rodzice, którym bardzo dziękujemy, że uczestniczyli w tym ważnym dla nas wydarzeniu. Komisja konkursowa zmierzyła palmę i okazało się, że ma ona 5 metrów i 16 centymetrów. Palma została umieszczona przy pomniku św. Szymona a nam pozostało oczekiwać na ogłoszenie wyników konkursu. Bardzo uradowała nas informacja, że nasza przedszkolna palma zajęła II miejsce w kategorii palm niskich
(od 3 do 7 metrów).

Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Galeria 🙂