Konkurs „Wesołe nutki”

Pewien kwietniowy dzień mimo że deszczowy i pochmurny w naszym przedszkolu okazał się słoneczny i radosny. A to za przyczyną odbywającego się tutaj konkursu wokalno muzycznego „Wesołe nutki,
w którym jako uczestnicy wystąpiły przedszkolaki wraz z rodzicami.

Występujące duety to:
Igor i mama Marta w piosence Przez twe oczy zielone
Jasiu i mama Asia w piosence Pomidorowa
Natalia i mama Marta w piosence Kamień z napisem Love
Konradek i mama Marta w piosence Przez twe oczy zielone
Kubuś i tata Grześ w piosence Przez twe oczy zielone
Wiktoria i mama Sylwia w piosence Osioł Stefan
Oliwia i tata Marek w piosence Takiego Janicka
Kamil i mama Monika w piosence Żyje się raz
Ala i mama Basia w piosence Jagódki
Alan i tata Marcin w piosence Krasnoludki
Amelka i mama Zuzia w piosence Żyrafa Zuzanna

Występujący artyści duzi i mali swoimi występami zachwycili nie tylko zgromadzoną licznie przedszkolną publiczność ale również bardzo wymagające JURY, którego skład przedstawiał się następująco:

Pani Agnieszka Żołna Zdunek – dyrektor GDK w Lipnicy Murowanej
Pani Dorota Suder – nauczyciel Zespołu Szkół w Rajbrocie
Pan Krzysztof Janiczek – nauczyciel Zespołu Szkół w Rajbrocie.

Oprócz super wykonanych piosenek, każdy z wykonawców zaskoczył publiczność a to własnoręcznie przygotowanym strojem, a to rekwizytami a to wreszcie ciekawą interpretacją znanych nam wszystkim utworów.
W nie lada kłopocie było więc JURY, które ostatecznie zdecydowało się przyznać sześć pierwszych miejsc ale podkreśliło, że tak naprawdę WSZYSCY UCZESTNICY SĄ ZWYCIĘZCAMI. Wszyscy więc otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody – książeczki, malowanki, płytki CD
z piosenkami dla dzieci, bańki mydlane i coś słodkiego czyli pyszną czekoladę.

W tym dniu na nasze przedszkolaki czekała jeszcze jedna wspaniała niespodzianka w postaci słodkich wafelków, jogurtów i owoców, które przekazał dla wszystkich dzieci tata Kubusia.
Panie Grzegorzu bardzo dziękujemy !

Za zaangażowanie w działania naszego przedszkola dziękujemy pani Agnieszce, Pani Dorotce i panu Krzyśkowi, wszystkim wykonawcom, którzy zaprezentowali się na przedszkolnej scenie oraz tym którzy byli sprawcami i pomysłodawcami niniejszego wydarzenia tj. pani Ani i pani Kasi.
Podsumowując, gratulujemy:
Dzieciom – wspaniałych rodziców
Rodzicom – super dzieciaków
Sobie – wspaniałych rodziców i super dzieciaków.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Zapraszamy do galerii.