„MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!”

Nasze przedszkole wzięło udział w 8. edycji programu:

 „MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!”.

Celem programu jest edukacja dzieci w zakresie pozytywnego wpływu wody na organizm człowieka oraz jej znaczenia dla środowiska.

W trakcie trwania programu (03.11.2015r.–30.06.2016r.) zostały ogłoszone dwa konkursy. Jednym z nich jest: „Portret Wodnego Superbohatera, którym chcę być”. Zajęcia zostały przeprowadzone       w grupie III (5-latków). Dzieci uczestniczące w zajęciach mogły poznać przygody swoich rówieśników-Zosi i Krzysia, którzy wraz ze Zdrojkiem dzielili się swoją cenną wiedzą na temat wody i jej znaczenia w życiu człowieka.

mamo tato gif

Nasze przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Bardzo ładnie się wypowiadały – do czego służy woda i jak ważna jest dla naszego organizmu i środowiska. Chętnie brały udział w zabawach dotyczących wody. Na ostatnich zajęciach każdy z 5-latków namalował portret swojego własnego WODNEGO SUPERBOHATERA. Na konkurs została wysłana praca Filipka Szpila.

DSCF0011

Koordynator programu: Anna Łyszczarz