Miś w domkach u Tygrysków

 

Na dobranoc – dobry wieczór Miś pluszowy śpiewa Wam Mówią o mnie Miś Uszatek, Bo klapnięte uszko mam. Jestem sobie mały miś, gruby miś, Znam się z dziećmi nie od dziś, Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, Znam się z dziećmi nie od dziś! Mały Miś po domkach wędrował i każdą rodzinkę Tygrysków „zmisiował”. Dzieci z niecierpliwością czekały by wylosował ich Uszatek mały.
I bardzo chętnie do swojego domku go zapraszały. A tam na niego różne przygody czekały, całe rodzinki się nim opiekowały, były wycieczki , gry i zabawy i jeszcze inne ważne sprawy. Dzieci również o jego brzuszek dbały i mu pyszności przygotowywały a potem z nim ząbki szorowały. A na dobranoc piękne bajeczki mu czytały. Sami zobaczcie, przygód miał wiele i został Naszym Przyjacielem.
Dziękuję bardzo Wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w wędrówki Misia Uszatka i super zabawę!!!

MP

Galeria 🙂