„Niedziela Palmowa w Lipnicy Murowanej”

W niedzielę odbył się 61 Konkurs Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego im. Józefa Piotrowskiego. Jak co roku nasze przedszkole wzięło udział w konkursie. Rano przedszkolaki wraz z rodzicami oraz P. Ewelinką i z P.Kasią przybyły na lipnicki rynek zaprezentować palmę. Nasza palma miała 4 m 55 cm. Jury dokonało wnikliwej oceny i przyznało najwyższe noty dla naszej palmy. Otrzymaliśmy nagrodę GRAND PRIX w kategorii Palm niskich oraz nagrodę finansową 500 zł, kosz wędlin z Bacówki oraz tablet.
Serdeczne podziękowanie kierujemy w stronę mamy Julki Czoch i Maksia Pietrzyka za przygotowanie kolorowych kwiatów, które ozdobiły naszą palmę. A także dziękujemy rodzicom Wiktorii, Mai i Adasia za przybycie skoro świt na lipnicki rynek, by reprezentować nasze przedszkole. Bardzo jesteśmy dumni z kolejnego sukcesu.

E.Piech

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych przedszkolaków i naszej palmy na stronie bochnianin.pl oraz lipnicamurowana.pl  🙂 🙂 🙂