Pasowanie na przedszkolaka

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy zaczęły swoją przygodę z przedszkolem. Grupa IV pod kierunkiem Pani Gosi Piech zaprezentowała piękny program muzyczno – artystyczny. Następnie Wszystkie dzieci złożyły uroczystą przysięgę – obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia                     z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożeniu przyrzeczenia Pani Dyrektor za pomocą kolorowej kredki „Kryni” uroczyście pasowała nowo przybyłe dzieci na przedszkolaka. Na koniec każda z grup wyrecytowała wierszyk oraz zaśpiewała piosenkę. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci, aby były bezpieczne otrzymały kolorowy odblask oraz coś słodkiego.

dsc_0086

Pani Kasia i grupa II pożegnała dzisiaj jedną ze swoich koleżanek. Nadia życzymy Ci super przyjaciół w nowym przedszkolu, żeby uśmiech             z Twojej twarzy nigdy nie znikał, no i oczywiście nas odwiedzaj.

dsc_0152

Więcej zdjęć w galerii.