Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Rodzice,
Przedszkole Samorządowe im. św. Mikołaja w Rajbrocie
organizuje w dniach 28 lutego do 4 marca w godzinach funkcjonowania placówki
pomoc dla Ukrainy.

Co jest potrzebne:

  • koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace,
  • ubrania, peleryny przeciwdeszczowe,
  • środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry,
  • zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe,
  • żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Prosimy o wsparcie dla ludzi, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji
i potrzebują naszej pomocy.