Sówki i ich ukochane, pluszowe misie

Bo każde dziecko powinno mieć misia
A każdy miś powinien dziecko mieć
Tak, jak Puchatek miał swojego Krzysia
Bo wtedy miś najlepiej czuje się

Każdy piątek w grupie Sówek to dzień kiedy dzieci mogą do przedszkola przynieść swoją zabawkę.
W piątek 25 listopada, w Dzień Pluszowego Misia, wraz z dziećmi przywędrowały do przedszkola ich ukochane pluszaki. Był więc Wąż Wiesiek, dwa Misie Serduszko, Owieczka Nina, Żaba Rebeca, Nosorożec Czwartek i wiele innych pluszaków o fantastycznych imionach.

Każdy przedszkolak opowiedział kilka słów o swoim misiu – jak ma na imię i skąd do dziecka przywędrował. Wszystkie dzieci narysowały też portret swojego ulubieńca – pluszaki grzecznie pozowały na dywanie. Na koniec spotkaliśmy się z panią bibliotekarką, która przeczytała nam opowiadanie  o nieśmiałym misiu. Ach, jak przyjemnie było słuchać opowiadania przytulając do siebie ukochanego pluszaka. Bo Pluszowe misie, tak jak dzieci uwielbiają słuchać bajek i opowiadań.

J.K.

Galeria 🙂