Dzień Pluszowego Misia

„Dzisiaj wielkie święto mamy,
Świętujemy dziś z misiami.
Każdy misio cieszy się,
Każdy dziś świętować chce!”

Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych uroczystości przedszkolnych.
25 listopada wszystkie dzieci przybyły ze swoimi kochanymi misiami, by wspólnie uczcić ich święto. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.
Krasnoludki poznały historię powstania pluszaków, były też misiowe zadania. Każdy też mógł pomalować swojego przyjaciela misia. W tym dniu również gościliśmy Panią Bogusię z biblioteki, która przeczytała nam bajkę Czesława Janczarskiego pt. „Przygody i wędrówki Misia Uszatka”. W podziękowaniu za wspaniałe odwiedziny zaprosiliśmy Panią Bogusię do wspólnej zabawy przy piosence „Dwa malutkie misie”. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.🐻😍

MP

Galeria 🙂

Dzień Misia w grupie Tygrysków.

A tak Dzień Pluszowego Misia świętowała grupa MISIÓW 🐻.