„SPORT I ZABAWA TO SUPER SPRAWA”

O tym, że „RUCH TO ZDROWIE” wiadomo nie od dziś, a ruch na świeżym powietrzu to podwójna korzyść dla organizmu.

W dniu 23.09 zaraz po śniadanku wyruszyliśmy na Orlik, gdzie byliśmy umówieni z Panem Krzysiem Janiczkiem, który przygotował dla sześciolatków z gr. IV różne zabawy ruchowe i ćwiczenia gimnastyczne.

Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział we wszystkich konkurencjach. Najwięcej radości przysporzyły ćwiczenia sprawnościowe, zawierające elementy rywalizacji. Nie trzeba było zachęcać przedszkolaków do zmagań sportowych. Ochoczo i z wielką radością brali udział we wszystkich zabawach, skrupulatnie stosując się do poleceń Pana Krzysia. I chociaż musieli wykazać się dużą zwinnością i sprawnością fizyczną, każde dziecko zaangażowało się w wykonanie zadań ruchowych. Dzięki temu dzień minął nam nie tylko pod znakiem nowości, ale był również czasem wspólnej sportowej zabawy.

Panie Krzysiu DZIĘKUJEMY za wspólnie spędzony czas i SUPER zabawę.

MP

Fotorelacja