Spotkanie z Panią Marią

11 grudnia odwiedziła nas w przedszkolu wyjątkowa osoba – Pani Maria, która przybyła do nas z niespodzianką (podobno sam Święty Mikołaj zostawił ją specjalnie dla nas). Spotkanie odbyło się w miłej, serdecznej atmosferze pełnej niezwykłych opowieści. Pani  Maria powróciła wspomnieniami do swojego dzieciństwa opowiadając naszym przedszkolakom jak wtedy wyglądały święta, co znajdowało się na wigilijnym stole i w co ubierało się choinkę. Rozpoczynając swoje opowieści Pani Maria powiedziała : „Nie wiem kochani czy wy mi uwierzycie w to co wam opowiem…” Rzeczywiście dla dzieci było to trudne do wyobrażenia, ale mimo tego zadawały dużo pytań, np. Czy         w tamtych czasach śpiewano kolędy z rodzicami? Czy przychodził do dzieci Mikołaj?  W co dzieci się bawiły skoro nie było zabawek? itp.  To niezwykle ciepłe spotkanie zakończyliśmy wręczeniem drobnych upominków oraz wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

DSCF0006

Jesteśmy bardzo wdzięczni prababci naszej Zosi, że zechciała nas odwiedzić i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz  będziemy mogli posłuchać tych niezwykłych opowieści.

Zdjęcia w galerii.