Starszaki odwiedzają bibliotekę

Starszaki powędrowały dzisiaj do biblioteki, aby ostatni raz w tym roku szkolnym spotkać się ze swoją ulubioną bibliotekarką – panią Kasią. To spotkanie w ramach DKK było wyjątkowe, bo przygotowane w oparciu
o dwa ważne wydarzenia. Pierwszym jest Mundial i dzisiejszy mecz Polski, na który wszyscy
z niecierpliwością oczekiwali. Pani Kasia nawiązując do sportowej atmosfery przeczytała nam bajeczkę pt. „Franklin gra w piłkę nożną”. Natomiast drugim wyjątkowym wydarzeniem jest zbliżający się Dzień Taty, który przypada 23 czerwca czyli w sobotę. I właśnie dlatego przedszkolaki usłyszały bajkę
B. Gawryluk pt. „Portret taty”. Teraz dzieci mają już pewien pomysł na prezent dla swojego Tatusia
i wiedzą, że samodzielnie narysowany portret z dodatkiem szczerych życzeń i mocnego uścisku, może sprawić największą radość.

Bardzo dziękujemy Pani Kasi za zaproszenie, za kolejne sympatyczne spotkanie i smakołyki.

Życzymy miłego wypoczynku i samych słonecznych dni 😊 Do zobaczenia w Nowym Roku Szkolnym 😊

 

Zapraszamy do galerii